Kurzy pro veřejnost

Naše společenství během roku pořádá několik různých kurzů pro veřejnost. Kurzy probíhají po ukončení provozní doby v prostorách Dětské skupiny EDEN, na adrese Kosmákova 43, 586 01 Jihlava.

 • Alfa kurzy

  Alfa nabízí příležitost prozkoumat křesťanskou víru, trvá zpravidla jedenáct týdnů. Vítáni jsou všichni. Každé setkání se zabývá některým tématem spjatým s vírou a vytváří prostor k rozhovoru. Alfa probíhá po celém světě v kavárnách, církvích, univerzitách, obývacích pokojích, barech i jinde. Nenajdete dvě úplně stejné Alfy, ale v zásadě mají společné tři věci: jídlo, promluvu a rozhovor o tématu.

  20. 6. 2018 | Rubrika: Kurzy pro veřejnost

 • Kurz EDEN

  Kurz nabízí možnost seznámit se s duchovními principy a se základy víry, která má moc měnit nejen beznadějné situace, ale i lidské osudy k vítěznému a plnohodnotnému životu. Dává také příležitost zakusit skutečnou lásku, kterou nás Bůh miluje a objevovat úžasné záměry a plány, které Bůh pro každého z nás připravil. Jinými slovy, kurz může být pomocí při hledání smyslu vlastního života.

  8. 9. 2023 | Rubrika: Kurzy pro veřejnost

 • Manželské večery

  Osm setkání, každé s příjemnou večeří pro dva při svíčkách - jako na rande. Po večeři následuje velmi praktická promluva na jedno z témat kurzu. V úplném soukromí u malých stolků pouze pro dva spolu sami prodiskutujete téma večera nad dotazníky z příruček. Skupinová diskuse není součástí kurzu, o svém vztahu nemusíte nikomu nic říkat.

  8. 2. 2022 | Rubrika: Kurzy pro veřejnost

 • Výchova dětí

  Deset setkání v příjemném prostředí, kde si můžete na chvíli odpočinout a seznámit se s dalšími rodiči, kteří zažívají podobné boje jako Vy. Ke kurzu patří poutavé přednášky o důležitých tématech výchovy dětí od 0 do 10 let plné praktických rad a nápadů. Hlavní částí kurzu je ale příležitost diskuse s ostatními rodiči nad zadaným tématem - ať už se jedná o váš přístup, jejich dobré nápady nebo jen sdílení strastí a radostí rodičovství.

  14. 9. 2020 | Rubrika: Kurzy pro veřejnost


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.