Jsme skupina lidí, které spojuje náš osobní vztah s Ježíšem Kristem, kterého jsme poznali jako živého a skutečného. Možná to bude někomu připadat až nepochopitelné, ale tento Ježíš vstoupil do našich životů a naprosto je změnil. Vysvobodil nás ze všeho, co nás trápilo, a dal nám naději do každé situace. Vložil do našich srdcí pokoj a radost, a jeho láska nás proměňuje tak, že se navzájem máme rádi a můžeme si rozumět a důvěřovat si.

Boží láska v nás působí také to, že nám záleží na lidech kolem nás. To je také důvod, proč pro vás rádi pořádáme různé aktivity, kterými vás chceme potěšit, pobavit, nebo pomoci v čemkoli, co je v našich silách a možnostech. Naše veřejné akce neděláme kvůli nějakému zisku nebo vlastnímu prospěchu, ale naprosto nezištně, jen proto, že vás máme rádi. Těší nás, když si to užíváte a je vám na našich setkáních dobře. A samozřejmě jsme rádi, když vám můžeme předat něco z toho, co třeba může vaše životy nasměrovat správným směrem.

Plánované akce

Datum Podrobnosti
18.3.2023

Brigáda na jurtě I.
(9:00 - 17:00)

19.3.2023

Bohoskužba v Litoměřicích
otevření nové modlitebny

7.4.2023

Velikonoční Bohoslužba na Velký pátek

9.4.2023

Velikonoční příběh
15:00 u jurty (ulice Ke Střelnici)

15.4. 2023

Velká celodenní brigáda v Ráji II.

2. - 4.6.

Pouště s účastníky kurzů

9. - 11.6.

Konference chval v Litoměřicích s Shilo Beh Hod

červen 2023

Miniměstečko EDEN

15. - 22.7.

Sborová dovolená na Poušti

srpen 2023

Příměstský tábor

Dle zájmu je možné otevřít kurz Manželské večery nebo Výchova dětí pro Teenagery. Dejte nám vědět, pokud máte zájem! cerna@skeden.cz 

Příspěvky z Facebooku

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.